Osobní odběry:

Jugoslávská 6,

66902 Znojmo

 

Po předchozí dohodě možné i zde:

Jakubov 147
675 46 Jakubov u Moravských Budějovic

Telefon: 776 275 731

Email: info@marketplus.cz

Vzhůru do provozu

Desková hra Vzhůru do provozu

Hra obsahuje celkem 325 otázek na dopravní značky a okruhy Chodec, Cyklista, První pomoc, Ostatní. Schválně, kolik otázek dokážete zodpovědět bezchybně?

Hra je určena především pro děti na 1. stupni základních škol, ale možná i rodiče budou překvapeni, když dostanou některou ze zapeklitých otázek... Vyzkoušejte si to! Můžete si zahrát rychlou a napínavou, nebo vzdělávací a procvičovací variantu hry. V rychlé hážete kostkou a taktizujete, ve vzdělávací se toho víc naučíte! Podle zvolené varianty pravidel a podle počtu hráčů trvá jedna hra 15-45 minut. Hra se tedy přesně hodí na jednu vyučovací hodinu ve škole. A i na doma je hra ideální.

 

Dopravní výchova zábavnou hrou.

Principem hry je projít se svou figurkou celý herní plán z domova do školy. Na cestě však čeká řada záludných otázek na téma bezpečného chování v dopravním provozu. Troufnete si na jejich zodpovězení? Za každou správnou odpověď si můžete hodit kostkou a posunout se na herním plánu o kousek dál. Je to zábava! A taky se dozvíte spoustu užitečných znalostí, které se vám při skutečné cestě do školy budou hodit!

Otázky jsou koncipovány tak, aby dětem rozšířily znalosti. A i dospělí se často něco přiučí.

Bezpečně pěšky, na kole i autobusem.

Díky znalostem, které děti získají při hraní hry Vzhůru do provozu! se už nebudete muset bát pustit je samotné do školy nebo ven na kolo. To nejdůležitější z dopravní výchovy si zopakují zábavnou formou, a ještě budou chtít hrát znovu. Zábavnou formou se tak naučí orientaci v dopravě. Kdykoli pak dítě půjde samo do školy, Vzhůru do provozu! půjde s ním.

 

325 otázek a odpovědí. Zábava na dlouhé hodiny.

Hra obsahuje kartičky s otázkami Křižovatka, kde děti poznávají nejběžnější dopravní značky, a dále pak kartičky s otázkami ze čtyř různých kategorií:

 

2 verze pravidel. Vzdělání i zábava.

Hra Vzhůru do provozu! je unikátní v tom, že nabízí dvě verze pravidel. Můžete tak snadno volit mezi Vzdělávací a procvičovací variantou hry, kde hráči pomalu procházejí jednotlivá políčka a důraz je kladen především na získávání znalostí na téma dopravní výchovy, a mezi Rychlou a napínavou variantou, kde se za správnou odpověď mohou posunout o více políček vpřed a třeba i vyhodit soupeře, se kterým si pak na herním plánu vymění místo. Nikdy tak nevíte, kdo vyhraje, a hra je díky tomu mnohem zajímavější.

 

Vyrobeno v České republice.

Našli jste nižsí cenu produktu
Vzhůru do provozu
?

Nabízíme individálni cenovou kalkulaci.
Zařazeno v kategoriich:
Hry a hračky
Výrobce: vzhurudoprovzu

Cena Množství
539,00
Koupit
 

 

Ceny poštovného pro Českou republiku:

  nákup
do 1500 Kč
nákup
do 2500 Kč
nákup
do 3500 Kč
nákup
nad 3500 Kč
platba dobírkou DPD

115 Kč

139 Kč

85 Kč

109 Kč

75 Kč

85 Kč

40 kč

platba předem DPD

platba předem Česká pošta

75 Kč

99 Kč

55 Kč

69 Kč

35 Kč

45 Kč

ZDARMA

ZDARMA

 Zásilky do zahraničí řešíme individuálně, stejně tak nadměrné balíky, proto neváhejte objednávat, my vás kontaktujeme!

Zásilka na dobírku na Slovensko do 30 kg - 280 Kč - zboží je zasíláno službou DPD a částka je přepočtena na EURA, při platbě předem cena poštovného výhodněji: 200 Kč.

 

Osobní odběr - zdarma

1.

Jugoslávská 6

66902 Znojmo

 

2. Pouze po dohodě

Jakubov 147
675 46 Jakubov u Moravských Budějovic 

 K produktu Desková hra Vzhůru do provozu doporučujme